RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0K) - Lambda regulace od 9/2008, 1995 ccm, 110 kW, 150 hp, M9R 832, M9R 833, M9R 834, M9R 835, M9R 836, M9R 838, M9R 850, M9R 855, M9R 856, M9R 862, M9R 865, M9R 866, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 26252 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2016 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 720 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26252 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2016 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 720 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kód motoru | M9R 833 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55204005 |
|---|---|
| pro OE číslo | 55564978 |
| pro OE číslo | 5801529676 |
| pro OE číslo | 82 00 420 670 |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Velikost závitu | M18 X 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Počet vodičů (OE-sada kabelů) | 5 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 0 281 004 027 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Bosch |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,138 kg |
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26252 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Hmotnost [kg] | 0,139 kg |
| Délka kabelu [mm] | 560 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26252 |
|---|---|
| Délka [mm] | 700 mm |
| Délka (v palcích) | 27,56 palec |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26252 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55204005 |
|---|---|
| pro OE číslo | 55564978 |
| pro OE číslo | 5801529676 |
| pro OE číslo | 82 00 420 670 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| párová čísla výrobku | 405109 |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| párová čísla výrobku | 405109 |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 725 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35199 |
|---|---|
| Kód motoru | M9R862/M9R865/M9R866 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 35199 |
| Kód motoru | M9R862/M9R865/M9R866 |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 660 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 022906262H |
| pro OE číslo | 06A906262AN |
| pro OE číslo | 07C906262D |
| pro OE číslo | 1K0998262D |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 1070 mm |
| Délka [mm] | 1450 mm |
| Délka [mm] | 1500 mm |
| Délka [mm] | 1510 mm |
| Délka [mm] | 520 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,22 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Velikost závitu | M18 x 1.5 |
| Celková délka [mm] | 1200 mm |
| Celková délka [mm] | 1510 mm |
| Celková délka [mm] | 1520 mm |
| Barva | červená |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 290960095 |
| pro číslo výrobku | 290960666 |
| pro číslo výrobku | 81519 |
| pro číslo výrobku | 81519E |
| pro číslo výrobku | 90062A2 |
| Délka kabelu [mm] | 1020 mm |
| Délka kabelu [mm] | 1360 mm |
| Délka kabelu [mm] | 1450 mm |
| Délka kabelu [mm] | 1510 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet koncovek | 5 |
| Počet koncovek | 6 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet vedení | 5 |
| verze | Planar |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka [mm] | 650 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Celková délka [mm] | 625 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 5 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Celková délka [mm] | 400 mm |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 5 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5146168AA |
| pro OE číslo | 55204005 |
| pro OE číslo | 55564978 |
| pro OE číslo | 5801529676 |
| pro OE číslo | 82 00 420 670 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 90260HQ |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 5 |
| párová čísla výrobku | 405109 |
| párová čísla výrobku | 405149 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost