RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0K) - Lambda regulace od 9/2008, 1995 ccm, 110 kW, 150 hp, M9R 832, M9R 833, M9R 834, M9R 835, M9R 836, M9R 838, M9R 850, M9R 855, M9R 856, M9R 862, M9R 865, M9R 866, SUV
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 1618 V7 |
| pro OE číslo | 31422345 |
| pro OE číslo | 39350 4A410 |
| pro OE číslo | 5146168AA |
| pro OE číslo | 53302940 |
| pro OE číslo | 55 275 928 |
| pro OE číslo | 55204005 |
| pro OE číslo | 55275928 |
| pro OE číslo | 55275929 |
| pro OE číslo | 55564978 |
| pro OE číslo | 5801529676 |
| pro OE číslo | 82 00 420 670 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 470 mm |
| Délka [mm] | 561 mm |
| Délka [mm] | 750 mm |
| Délka (v palcích) | 29,53 palec |
| Hmotnost [kg] | 0,138 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Odpor [ohm] | 4,9 Ohm |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Celková délka [mm] | 470 mm |
| Celková délka [mm] | 720 mm |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 290960677 |
| pro číslo výrobku | 811018 |
| pro číslo výrobku | 90260HQ |
| pro číslo výrobku | 90553A2 |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Délka kabelu [mm] | 470 mm |
| Délka kabelu [mm] | 546 mm |
| Délka kabelu [mm] | 561 mm |
| Délka kabelu [mm] | 700 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| počet vodičů | 6 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 5 |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| párová čísla výrobku | 405109 |
| párová čísla výrobku | 405149 |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 0 281 004 526 |
| pro OE číslo | 1618 V7 |
| pro OE číslo | 31422345 |
| pro OE číslo | 39350 4A410 |
| pro OE číslo | 53302940 |
| pro OE číslo | 55 275 928 |
| pro OE číslo | 55273732 |
| pro OE číslo | 55275928 |
| pro OE číslo | 55275929 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,138 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Celková délka [mm] | 470 mm |
| Celková délka [mm] | 520 mm |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 290960677 |
| pro číslo výrobku | 811018 |
| pro číslo výrobku | 90553A2 |
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| Délka kabelu [mm] | 365 mm |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Délka kabelu [mm] | 470 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet vedení | 5 |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| párová čísla výrobku | 405149 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | M9R 833 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 1K0998262AD |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | AM |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka [mm] | 725 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 565 mm |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet koncovek | 5 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet vedení | 5 |
| párová čísla výrobku | 405149 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost