FORD FIESTA V Van 1.3 - Lambda regulace od 10/2003 do 7/2005, 1299 ccm, 51 kW, 69 hp, A9JA, A9JB, Schránky/šikmá záď
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 270 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90507A2 |
| Délka kabelu [mm] | 270 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1148070 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Celková délka [mm] | 490 mm |
| Délka kabelu [mm] | 460 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kód motoru | A9JB |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Celková délka [mm] | 430 mm |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost