SEAT IBIZA II (6K1) 1.4 - Lambda regulace od 12/1997 do 4/1999, 1390 ccm, 40 kW, 54 hp, ANX, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 077906265D |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 590 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90166A2 |
| Délka kabelu [mm] | 590 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1998 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 81546 |
| Délka kabelu [mm] | 860 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1998 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81546 |
| Délka kabelu [mm] | 860 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost