FIAT 500 (312_) 0.9 (312AXG1A, 312.AXG11) - Lambda regulace od 7/2010, 875 ccm, 63 kW, 86 hp, 312 A2.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| Výška [mm] | 31 mm |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 465 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 55214916 |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55220254 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81716 |
| Délka kabelu [mm] | 490 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 466016355161 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81716E |
| Délka kabelu [mm] | 490 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 650 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55220254 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 490 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90316A2 |
| Délka kabelu [mm] | 490 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55275928 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| párová čísla výrobku | 405149 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24763 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 650 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.997.008 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24763 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 650 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 497 008 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
Dostupnost