CITROËN ZX (N2) 2.0 - Lambda regulace od 9/1996 do 10/1997, 1998 ccm, 122 kW, 166 hp, RFS (XU10J4RS), Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 025906265A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 90073 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9628448280 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 1370 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90109A2 |
| Délka kabelu [mm] | 1370 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost