FIAT QUBO (225_) 1.4 (225AXA1A) - Lambda regulace od 2/2008, 1360 ccm, 54 kW, 73 hp, KFT, KFV, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 24771 |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2008 |
| Délka (v palcích) | 13,78 palec |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-15P |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81543 |
| Délka kabelu [mm] | 640 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81543E |
| Délka kabelu [mm] | 640 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90344A2 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90344A2 |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 570 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 570 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 6 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Celková délka [mm] | 375 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost