SAAB 9000 Šikmá zadní část 2.3 -16 Turbo - Lambda regulace od 9/1990 do 12/1998, 2290 ccm, 143 kW, 195 hp, B234L, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 3 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1993 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 1215 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet vedení | 3 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost