RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V Hi-Flex (BR1U, CR1U) - Lambda regulace od 7/2008 do 12/2014, 1149 ccm, 55 kW, 75 hp, D4F 740, Šikmá zadní část
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 460 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18421 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/2009 |
| Množství | 2 |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.7008 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18421 |
|---|---|
| pro OE číslo | 96 398 536 |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,121 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Barva zásuvky | černá |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18421 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/2009 |
| Množství | 2 |
| Hmotnost [kg] | 0,125 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Kód motoru | D4F 742 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
Dostupnost
| Kód motoru | D4F 740 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Alternativní sada opravy | 570112 |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 470 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Alternativní sada opravy | 570217 |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Universal 77004 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Universal 77005 |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 226A47260R |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81579 |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18421 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| pro OE číslo | 2269000Q1D |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81579E |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| pro OE číslo | 8200590431 |
| pro číslo výrobku | 81710 |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 8200551743 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81710E |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 525 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
| Kód motoru | D4F.7.44(GPL) |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 525 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost