ROVER 200 II Šikmá zadní část (RF) 218 K Vi - Lambda regulace od 11/1995 do 3/2000, 1796 ccm, 107 kW, 146 hp, 18 K4K, Šikmá zadní část
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 1130 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | *********YD471564 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,107 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 620 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3500 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 471565 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/1999 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | MHK 10021 |
| Délka [mm] | 450 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,013 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 440 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Barva zásuvky | černá |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 605 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 471565 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 620 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | YD 471564 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Délka [mm] | 600 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Universal 77008 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | MHK100720 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 021906265N |
|---|---|
| Vnější závit [mm] | M 18x1,5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 605 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 605 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | YD 471564 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 678 mm |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| Číslo technické informace | 49504z |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | YD471564 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 025906265A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 90073 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3500 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 471565 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3500 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 471565 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | YD471564 |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Vnější závit [mm] | M 18x1,5 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| verze | Universal |
| specifikace | Zr case gnd |
Dostupnost