AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TFSI - Lambda regulace od 9/2013 do 8/2016, 1395 ccm, 92 kW, 125 hp, CXSB, CZCA, limuzína
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 90530A2 |
| Délka kabelu [mm] | 470 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Délka kabelu [mm] | 970 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 984 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost