FORD GALAXY I (WGR) 2.8 i V6 4x4 - Lambda regulace od 4/1996 do 4/2000, 2792 ccm, 128 kW, 174 hp, AAA, AMY, velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 5106 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1997 |
| Délka (v palcích) | 33,07 palec |
| Délka kabelu [mm] | 840 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-08P |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 077906265D |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 590 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90166A2 |
| Délka kabelu [mm] | 590 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5106 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1997 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 81546 |
| Délka kabelu [mm] | 860 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5106 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1997 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81546 |
| Délka kabelu [mm] | 860 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2000 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost