FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 (312PXN1A, 312PXN11) - Lambda regulace od 2/2012, 875 ccm, 57 kW, 78 hp, 312 A2.000, 312 A7.000, Šikmá zadní část
| Vybavení vozidla | pro vozidla s turbodmychadlem |
|---|---|
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 574 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29719 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Typ nabíjení | Odsavač |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29719 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Typ nabíjení | turbo |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29719 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Typ nabíjení | Odsavač |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29719 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Typ nabíjení | turbo |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29719 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Typ nabíjení | Odsavač |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29719 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Typ nabíjení | turbo |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 490 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost