MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.0 (N63W) - Lambda regulace od 5/2000 do 8/2002, 1997 ccm, 98 kW, 133 hp, 4G63 (SOHC 16V), velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 26410 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26410 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 290970019 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| verze | High R Denso type Zr |
| verze | Universal |
Dostupnost
| počet vodičů | 4 -žilový |
|---|---|
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| verze | Denso type Zr insul. |
| verze | Universal |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290970036 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| verze | High R Denso type Zr |
| verze | Universal |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 360 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03C906262Q |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 90076 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost