AUDI A3 (8L1) 1.8 - Lambda regulace od 9/1996 do 5/2003, 1781 ccm, 92 kW, 125 hp, AGN, APG, Šikmá zadní část
| Celková délka [mm] | 750 mm |
|---|---|
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 1510 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 036 906 262 H |
| pro OE číslo | OZA659EE23 |
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 06A 906 262 AM |
| Hmotnost [kg] | 0,224 kg |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | OZA447E18 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,228 kg |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Sensor Type:Planar |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5073 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8L-V-106 585 |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 650 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11589 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/1998 |
| Konstrukční rok do | 04/2003 |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 650 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | hnědá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5073 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8L-V-106 586 |
| Hmotnost [kg] | 0,136 kg |
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11589 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
| Délka kabelu [mm] | 850 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5073 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11589 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5073 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8LV106585 |
| Délka (v palcích) | 28,35 palec |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-08P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5073 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8LV106586 |
| Délka (v palcích) | 25,59 palec |
| Délka kabelu [mm] | 650 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-08P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11589 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/1999 |
| Délka (v palcích) | 21,26 palec |
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-15P |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2003 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 760 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Odpor [ohm] | 9 Ohm |
| druh provozu | elektrický |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost