SSANGYONG MUSSO (FJ) 3.2 - Lambda regulace od 6/1996 do 9/2004, 3199 ccm, 162 kW, 220 hp, M 104.992, uzavřený terénní vůz
| Celková délka [mm] | 325 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Universal |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 360 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 290960282 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 290960687 |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9357 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9357 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 15,75 palec |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-15P |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 360 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81699 |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81699E |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s mechanickým plynovým pedálem |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost