VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.2 TSI - Lambda regulace od 8/2012 do 3/2017, 1197 ccm, 63 kW, 86 hp, CJZB, CYVA, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 04E906262GC |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 970 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 90562A2 |
| Délka kabelu [mm] | 970 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27190 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2015 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Množství | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 1060 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27190 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Celková délka [mm] | 984 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 29246 |
| Rok výroby od | 05/2015 |
| Konstrukční rok do | 08/2015 |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Délka kabelu [mm] | 590 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost