TOYOTA CARINA E VI (_T19_) 1.6 (AT190) - Lambda regulace od 12/1993 do 9/1997, 1587 ccm, 85 kW, 116 hp, 4A-FE, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 025906265A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 90073 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Rozvor kol [mm] | 44 mm |
| Délka kabelu [mm] | 470 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22690 AA930 |
|---|---|
| pro OE číslo | 89465 02040 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | automatická převodovka |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,086 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1994 |
|---|---|
| Kód motoru | 4AFE |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 570 mm |
| Vnější závit [mm] | M18 x 1.5 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost