VW POLO III (6N1) 50 1.0 - Lambda regulace od 9/1996 do 10/1999, 999 ccm, 37 kW, 50 hp, AER, ALL, Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 720 mm |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 2,1 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 520 mm |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 3,5 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 520 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 10609 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | ******6N*W*000001 |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 06A 906 265 F |
| Hmotnost [kg] | 0,118 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9519 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | ******6N*W*000001 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,112 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 620 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9519 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | ******6N*V*300000 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,108 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9519 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 6N-V-350 000 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Fingersonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 10609 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1997 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6N_W_000001 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.7007 |
Dostupnost
| Kód motoru | ALD |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,156 kg |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| pro OE číslo | 03D 906 265 B |
| Délka [mm] | 650 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,14954 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9519 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/1997 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 6NV350000 |
| montovaná strana | přední |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 575 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 10609 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1997 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Universal 77004 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 325 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Universal |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 10609 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1997 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6N_W_000001 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.997.007 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 10609 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1997 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6N_W_000001 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 497 007 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
|---|---|
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
|---|---|
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1997 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 730 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Odpor [ohm] | 2,1 Ohm |
| druh provozu | elektrický |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1997 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 530 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Odpor [ohm] | 6 Ohm |
| druh provozu | elektrický |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9519 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1997 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6N..W..000 001 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 495 mm |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 0258986507 |
Dostupnost