BMW 6 Gran Coupe (F06) 640 i - Lambda regulace od 3/2012 do 10/2018, 2979 ccm, 235 kW, 320 hp, N55 B30 A, kupé
| Konstrukční rok do | 09/2018 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 740 mm |
| Počet vedení | 5 |
| Doporučený interval výměny [km] | 250000 km |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24624 |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 745 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2012 |
|---|---|
| Emisní norma | Euro 5 |
| Délka kabelu [mm] | 690 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2012 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2013 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2013 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Celková délka [mm] | 642 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 680 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24624 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.8235 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24624 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2012 |
|---|---|
| Délka [mm] | 650 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,132 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Alternativní sada opravy | 570112 |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11787596908 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 360 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2012 |
|---|---|
| pro OE číslo | 11787589475 |
| Délka kabelu [mm] | 650 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11787596924 |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 550 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Kód motoru | N55B30A |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 750 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 465 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Kód motoru | N55B30A |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 750 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Kód motoru | N55B30A |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 750 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost