CITROËN DS3 (SA_) 1.4 VTi 95 LPG - Lambda regulace od 8/2012 do 7/2015, 1397 ccm, 70 kW, 95 hp, 8FR (EP3C), Šikmá zadní část
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 320 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Počet koncovek | 6 |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 678 mm |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 38494 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7 569 930 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7 569 930 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 320 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 320 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7 569 930 |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960248 |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2015 |
|---|---|
| pro OE číslo | 7 569 930 |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s jedním Krümmer katalyzátorem |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 536 mm |
| Velikost závitu | M18 x 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| verze | Zirconia |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Druh katalyzátoru | pro vozidla s jedním Krümmer katalyzátorem |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 320 mm |
| Velikost závitu | M18 x 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| verze | Planar |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 0 258 017 217 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 1618.V3 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Bosch |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
| Délka kabelu [mm] | 185 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost