NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO - Lambda regulace od 11/2012 do 12/2019, 1618 ccm, 147 kW, 200 hp, MR16DDT, SUV
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90426A2 |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22693 BV80A |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka [mm] | 514 mm |
| Délka kabelu [mm] | 390 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| verze | Air Fuel Ratio |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 514 mm |
| Velikost závitu | M18 X 1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 270 mm |
| Barva | šedá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost