VW VENTO (1H2) 2.8 VR6 - Lambda regulace od 1/1992 do 9/1998, 2792 ccm, 120 kW, 163 hp, AAA, limuzína
| Kód motoru | AAA |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 740 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Kód motoru | AAA |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 740 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/1994 |
| Konstrukční rok do | 06/1995 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla bez katalyzátoru |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1996 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Druh katalyzátoru | Pro vozidla s katalyzátorem |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 910 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 1105 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Doporučený interval výměny [km] | 80000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/1995 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost