JAGUAR XK 8 kupé (X100) 4.0 - Lambda regulace od 3/1996 do 7/2005, 3996 ccm, 209 kW, 284 hp, CC(AJ27), CE(AJ27), NC(AJ27), OD(AJ27), kupé
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03C906262Q |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 90076 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 360 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| verze | Air Fuel Ratio |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9678423380 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 480 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 360 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2002 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 031303 |
| Číslo podvozku (VIN) do | A30644 |
| Kód motoru | AJ27 |
| Délka (v palcích) | 17,72 palec |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Air/Fuel Ratio SNSR |
Dostupnost