VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTI - Lambda regulace od 4/2013 do 8/2020, 1984 ccm, 162 kW, 220 hp, CHHB, CNTC, CXCB, CXDA, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 31415 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Quetschverbinder |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Schrumpf-Quetschverbinder |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2017 |
|---|---|
| Kód motoru | CHHB,CXDA |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31415 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2017 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 710 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31415 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2015 |
| Celková délka [mm] | 780 mm |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 700 mm |
| Barva | šedá |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 800 mm |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 35413 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | šedá |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.8560 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31415 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Množství | 2 |
| Délka [mm] | 800 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,185 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Provedení izolace vedení | s protitepelnou ohebnou trubkovou izolací |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31415 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Quetschverbinder |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Schrumpf-Quetschverbinder |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 810 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 022906262BJ |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 31415 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| pro OE číslo | 06K 906 262 R |
| pro OE číslo | 06K906262Q |
| Délka kabelu [mm] | 660 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06K 906 262 AC |
|---|---|
| pro OE číslo | 06K906262AC |
| Délka kabelu [mm] | 660 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8V0906262D |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Celková délka [mm] | 700 mm |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 775 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 800 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2013 |
|---|---|
| Kód motoru | CXDA |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 800 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 775 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost