AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI quattro - Lambda regulace od 5/2013 do 12/2015, 1984 ccm, 165 kW, 224 hp, CNCD, kombi
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81608 |
| Délka kabelu [mm] | 610 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81608E |
| Délka kabelu [mm] | 610 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8K0 906 262 G |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 380 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8R0 906 262 B |
|---|---|
| pro OE číslo | 958 606 262 00 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Celková délka [mm] | 400 mm |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 265 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
|---|---|
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 0 281 004 526 |
| pro OE číslo | 1618 V7 |
| pro OE číslo | 31422345 |
| pro OE číslo | 39350 4A410 |
| pro OE číslo | 53302940 |
| pro OE číslo | 55 275 928 |
| pro OE číslo | 55273732 |
| pro OE číslo | 55275928 |
| pro OE číslo | 55275929 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Délka [mm] | 500 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,138 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Celková délka [mm] | 470 mm |
| Celková délka [mm] | 520 mm |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 290960677 |
| pro číslo výrobku | 811018 |
| pro číslo výrobku | 90553A2 |
| Délka kabelu [mm] | 230 mm |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Délka kabelu [mm] | 340 mm |
| Délka kabelu [mm] | 365 mm |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Délka kabelu [mm] | 470 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet vedení | 5 |
| Výfukový systém | před katalyzátor |
| párová čísla výrobku | 405149 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost