DACIA DOKKER Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.2 TCe 115 (FEM0) - Lambda regulace od 12/2012 do 12/2015, 1198 ccm, 84 kW, 114 hp, H5F 402, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 2269000Q1L |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 414 mm |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27174 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 505 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2015 |
|---|---|
| Kód motoru | H5F.4.02 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost