BMW 3 Touring (F31) 316 i - Lambda regulace od 3/2013 do 6/2015, 1598 ccm, 100 kW, 136 hp, N13 B16 A, kombi
| Délka kabelu [mm] | 320 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 710 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,114 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 330 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 720 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,114 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Délka [mm] | 370 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 720 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 11787576673 |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11787599942 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 475 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 475 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 320 mm |
| Velikost závitu | M18 X 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 635 mm |
| Velikost závitu | M18 X 1.5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost