SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TSI RS - Lambda regulace od 5/2013 do 2/2017, 1984 ccm, 162 kW, 220 hp, CHHB, Šikmá zadní část
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 710 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2013 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2013 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tažného zařízení |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 700 mm |
| Barva | šedá |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/2013 |
| Konstrukční rok do | 09/2013 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez tažného zařízení |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 800 mm |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28041 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Barva | šedá |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojovacím materiálem |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 5 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.8560 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28041 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Délka [mm] | 800 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,185 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Provedení izolace vedení | s protitepelnou ohebnou trubkovou izolací |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 810 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 022906262BJ |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 28041 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| pro OE číslo | 06K 906 262 R |
| pro OE číslo | 06K906262Q |
| Délka kabelu [mm] | 660 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8V0906262D |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Celková délka [mm] | 700 mm |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 800 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2014 |
|---|---|
| Kód motoru | CHHB |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 800 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2014 |
|---|---|
| Kód motoru | CHHB |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 700 mm |
| Počet vedení | 5 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06K 906 262 R |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 660 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8V0 906 262 D |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Celková délka [mm] | 700 mm |
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost