PEUGEOT 405 II (4B) 1.6 - Lambda regulace od 8/1992 do 5/1997, 1580 ccm, 66 kW, 90 hp, B2A (XU52C/K), BFZ (XU5JP), limuzína
| Rok výroby od | 06/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,117 kg |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2863 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1995 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | V99760001 |
| Délka [mm] | 350 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Quetschverbinder |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Schrumpf-Quetschverbinder |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| Výfukový systém | po katalyzátor |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 1240 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 1240 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 429 mm |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| verze | Zr |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost