JEEP GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 4.7 V8 4x4 - Lambda regulace od 10/2007 do 5/2010, 4701 ccm, 167 kW, 227 hp, EVE, uzavřený terénní vůz
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| Alternativní sada opravy | 570112 |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 23786 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 425 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 240 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost