FIAT CROMA (154_) 2000 16V - Lambda regulace od 8/1992 do 8/1996, 1995 ccm, 101 kW, 137 hp, 154 E1.000, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 11/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/1995 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 0014972 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 915 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/1995 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 0014972 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 915 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1995 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 0014972 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 985 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1029 mm |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| verze | Zr |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 678 mm |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| Číslo technické informace | 49504z |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 638 mm |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Počet koncovek | 4 |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 989 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1995 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 989 |
| Rok výroby od | 11/1992 |
| RICAMBI-číslo od | 14973 |
| Číslo RICAMBI do | 0014972 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 989 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/1992 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 1000 mm |
| Barva | černá |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 989 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1995 |
| RICAMBI-číslo od | 0014972 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 1000 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1992 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 90055 |
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1992 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 90055A2 |
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 025906265A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 90073 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90091 |
| Délka kabelu [mm] | 1000 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 325 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Universal |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 989 |
|---|---|
| VET-číslo od | 0014972 |
| Délka kabelu [mm] | 1020 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 989 |
|---|---|
| VET-číslo do | 0014972 |
| Délka kabelu [mm] | 950 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 989 |
|---|---|
| VET-číslo od | 0014972 |
| Délka kabelu [mm] | 1020 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 989 |
|---|---|
| VET-číslo do | 0014972 |
| Délka kabelu [mm] | 950 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1992 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro číslo výrobku | 290960001 |
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost