NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Lambda regulace od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 226931HC0B |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 226931HC0B |
| Kvalita, jakost | OE |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 269 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| váha [g] | 99 g |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Hmotnost brutto [kg] | 134 g |
Dostupnost
| Varianta výbavy | EUR/C |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 269 mm |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Varianta výbavy | EUR/E |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/2011 |
| Typ vozidla | K13KK |
| montovaná strana | přední |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 375 mm |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22693-1HC0B |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
|---|---|
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 226A0 1KC0A |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 4 bar |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
| Velikost závitu | M18x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 269 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Kód motoru | HR12DE |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Odpor [ohm] | 3,7 Ohm |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | EUR/C |
|---|---|
| oddělení bloku | Ano |
| Rok výroby od | 04/2011 |
| Typ vozidla | K13KK |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Barva | černá |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | EUR/E |
|---|---|
| Typ vozidla | K13K/K13KK |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka [mm] | 360 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2011 |
|---|---|
| Typ vozidla | K13K |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Barva | černá |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | EUR/C |
|---|---|
| Typ vozidla | K13K/K13KK |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Celková délka [mm] | 400 mm |
| Barva | šedá |
| Počet koncovek | 4 |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2010 |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.7007 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 10.7007 |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Velikost závitu | M18 x 1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 269 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 440 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 410 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost