NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Lambda regulace od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Délka [mm] | 400 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Universal 77004 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 18213 69L10 |
|---|---|
| pro OE číslo | 18213M68KD0000 |
| pro OE číslo | 22630-4A00C |
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22630-4A00C |
|---|---|
| pro OE číslo | 4711613 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| pro OE číslo | 226A01KC0A |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| pro OE číslo | 466016355172 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22693 1KC0A |
|---|---|
| pro OE číslo | 226931KC0A |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 375 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Délka [mm] | 375 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 375 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | AM |
| Délka [mm] | 375 mm |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 226A0 1KC0A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90426A2 |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22693 1HC0B |
|---|---|
| pro OE číslo | 22693 1KC0A |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| verze | Air Fuel Ratio |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2010 |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.997.007 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 1.997.007 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/2010 |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 497 007 |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 497 007 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| pro OE číslo | 226A0 1KC0A |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22693 1HC0B |
|---|---|
| pro OE číslo | 22693 1KC0A |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| verze | Air Fuel Ratio |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2011 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| pro OE číslo | 226A0 1KC0A |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost