VOLVO S70 (874) 2.0 Turbo - Lambda regulace od 1/1997 do 11/2000, 1984 ccm, 155 kW, 210 hp, B 5204 T, limuzína
| Rok výroby od | 08/1998 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9497345 |
| pro OE číslo | 9635978280 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1998 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 90059A2 |
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81543 |
| Délka kabelu [mm] | 640 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81543E |
| Délka kabelu [mm] | 640 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 370 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90153A2 |
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| délka 1 [mm] | 1210 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1998 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 750 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 30751545 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka [mm] | 1210 mm |
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90153A2 |
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| délka 1 [mm] | 1210 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1998 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro olovnaté palivo |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1998 |
|---|---|
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| pro OE číslo | 1618Z6 |
| pro OE číslo | 55353148 |
| pro OE číslo | 9497345 |
| pro OE číslo | 9635978280 |
| Kvalita, jakost | AM |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Délka [mm] | 550 mm |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,137 kg |
| Velikost závitu | 18x1,5 |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| pro číslo výrobku | 90059A2 |
| Délka kabelu [mm] | 400 mm |
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| Délka kabelu [mm] | 550 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 4 |
| váha [g] | 99 g |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 4 |
| verze | ZR PLANAR |
| Provedení izolace vedení | s izolací ze silikonem potaženého vláknitého pletiva |
| Hmotnost brutto [kg] | 132 g |
Dostupnost