ALFA ROMEO 145 (930_) 1.4 i.e. 16V T.S. (930.A3A) - Lambda regulace od 12/1996 do 1/2001, 1370 ccm, 76 kW, 103 hp, AR 33503, AR 38501, Šikmá zadní část
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9752 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1999 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 81001 |
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9752 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/1999 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81001E |
| Délka kabelu [mm] | 1080 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 025906265A |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| pro číslo výrobku | 90073 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9752 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1999 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 1100 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9752 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1999 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 90125A2 |
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
| RICAMBI-číslo od | 129333 |
| Číslo RICAMBI do | 165088 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1999 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
| Kód motoru | AR 38501 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 1175 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost