FORD PUMA (EC_) 1.7 16V - Lambda regulace od 3/1997 do 6/2002, 1679 ccm, 92 kW, 125 hp, MHA, MHB, kupé
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 375 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2000 |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 400 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2000 |
|---|---|
| Celková délka [mm] | 400 mm |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost