VOLVO 850 (854) T5 - Lambda regulace od 8/1993 do 7/1996, 2319 ccm, 166 kW, 226 hp, B 5234 FT, limuzína
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| verze | Universal |
| verze | Very Low R Insul. Zr |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1994 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Sensor Type:Planar |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | zelená |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3973 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3973 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1994 |
| Délka (v palcích) | 19,68 palec |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-08P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 3973 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/1994 |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro bezolovnatý benzin |
| Délka (v palcích) | 35,04 palec |
| Délka kabelu [mm] | 890 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-08P |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1994 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 630 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81543 |
| Délka kabelu [mm] | 640 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Lamdasonda | regulační sonda |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81543E |
| Délka kabelu [mm] | 640 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 750 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1993 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro olovnaté palivo |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost