FORD USA MUSTANG kupé (C) 3.8 - Lambda regulace od 9/1993 do 5/1999, 3797 ccm, 112 kW, 152 hp, 994, kupé
| pro číslo výrobku | 290960021 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 670 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1999 |
|---|---|
| Kód motoru | 4 SFI |
| pro OE číslo | 3M51 9F472 DC |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1998 |
|---|---|
| Kód motoru | 994 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro číslo výrobku | 290960298 |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1999 |
|---|---|
| Kód motoru | 4 SFI |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1998 |
|---|---|
| Kód motoru | 994 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960626 |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1994 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1998 |
| Kód motoru | 994 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960631 |
| Délka kabelu [mm] | 670 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81029 |
| Délka kabelu [mm] | 670 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 43699 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1994 |
| Konstrukční rok do | 08/1998 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81029E |
| Délka kabelu [mm] | 670 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1999 |
|---|---|
| pro OE číslo | 3M51 9F472 DC |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1999 |
|---|---|
| pro OE číslo | 3M51 9F472 DC |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | XC2F9F472AA |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90317A2 |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90317HQ |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1995 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1998 |
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost