AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 - Lambda regulace od 2/1997 do 1/2005, 2393 ccm, 121 kW, 165 hp, AGA, ALF, AML, APS, ARJ, limuzína
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90166A2 |
| Délka kabelu [mm] | 590 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 490 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| pro OE číslo | 078 906 265 M |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 490 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90170A2 |
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13951 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2000 |
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 1570 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 030 906 265 AE |
|---|---|
| pro OE číslo | 030 906 265 BH |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13953 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/1997 |
| Konstrukční rok do | 12/1998 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 4B..X..067 801 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost