SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.0 i - Lambda regulace od 9/1996 do 10/2002, 999 ccm, 37 kW, 50 hp, AER, ALD, ANV, AUC, limuzína
| pro číslo výrobku | 290960122 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 590 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1998 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro číslo výrobku | 290960123 |
| Délka kabelu [mm] | 860 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 030 906 265 AE |
|---|---|
| pro OE číslo | 030 906 265 BH |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 290960679 |
| Délka kabelu [mm] | 590 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1998 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290960705 |
| Délka kabelu [mm] | 860 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/1999 |
| Kód motoru | AER |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| verze | Universal |
| verze | Very Low R Insul. Zr |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 1105 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Doporučený interval výměny [km] | 80000 km |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 720 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 0 258 007 353 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost