MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.6 (DA1A) - Lambda regulace od 5/1997 do 6/2006, 1597 ccm, 73 kW, 99 hp, 4G92 (SOHC 16V), Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 12/2003 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 01/2004 |
| pro OE číslo | 1588A020 |
| montovaná strana | před předkatalyzátorem |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Celková délka [mm] | 420 mm |
| Délka kabelu [mm] | 390 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,120 kg |
| Délka kabelu [mm] | 350 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 4 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost