FIAT PALIO (178_, 171_, 371_) 1.2 - Lambda regulace od 6/1998, 1242 ccm, 54 kW, 73 hp, 176 A8.000, 178 B5.000, 178 E2.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Velikost závitu | M18 x 1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 450 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 860 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 1038 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1999 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 860 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1999 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/2001 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 1038 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1999 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 0258005191 |
| Délka kabelu [mm] | 860 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost