SUBARU IMPREZA kupé (GFC) 2.0 Turbo AWD (GC8) - Lambda regulace od 12/1996 do 12/2000, 1994 ccm, 155 kW, 211 hp, EJ20G, kupé
| TECDOC-číslo motoru | 18954 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| počet vodičů | 3 -žilový |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
| Počet vedení | 3 |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | 497 003 |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
| počet vodičů | 3 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 03/1997 |
| Hmotnost [kg] | 0,136 kg |
| Velikost závitu | 18mm |
| Délka kabelu [mm] | 170 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Číslo technické informace | Sensor Type:Zirconia |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1999 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Sensor Type:Planar |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1997 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,072 kg |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18954 |
|---|---|
| Kód motoru | EJ20 |
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1999 |
|---|---|
| Kód motoru | EJ20 |
| Délka (v palcích) | 7,83 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18954 |
|---|---|
| Kód motoru | EJ20 |
| Délka (v palcích) | 9,84 palec |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-03P |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1999 |
|---|---|
| Kód motoru | EJ20 |
| Délka (v palcích) | 9,84 palec |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-05P |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 420 mm |
| počet vodičů | 3 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | před katalyzátor |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Hmotnost [kg] | 0,086 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Délka kabelu [mm] | 490 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Počet vedení | 3 |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost