MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 43 AMG (202.033) - Lambda regulace od 8/1997 do 5/2000, 4266 ccm, 225 kW, 306 hp, M 113.944, limuzína
| Rok výroby od | 11/1997 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 980 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Odpor [ohm] | 2,1 Ohm |
| druh provozu | elektrický |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| pro OE číslo | 001 540 04 17 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 1020 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| pro OE číslo | 001 540 04 17 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 1020 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 81699 |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1997 |
|---|---|
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 81699E |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 540 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2000 |
| montovaná strana | pravá |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost