VW LUPO I (6X1, 6E1) 1.0 - Lambda regulace od 9/1998 do 7/2005, 999 ccm, 37 kW, 50 hp, AER, ALD, ALL, ANV, AUC, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 0 258 007 353 |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9519 |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/1999 |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Sensor Type:Planar |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9519 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 650 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15491 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
| Hmotnost [kg] | 0,144 kg |
| Délka kabelu [mm] | 1680 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | hnědá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15491 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
| Omezení výrobce | Bosch |
| Hmotnost [kg] | 0,154 kg |
| Délka kabelu [mm] | 685 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 535 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9519 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9519 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 7,87 palec |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez zástrčky |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9519 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| Délka (v palcích) | 19,69 palec |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-08P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9519 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| Délka (v palcích) | 28,35 palec |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-08P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11468 |
|---|---|
| Délka (v palcích) | 29,92 palec |
| Délka kabelu [mm] | 760 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-15P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15491 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6X5000001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 6X4060000 |
| Délka (v palcích) | 66,93 palec |
| Délka kabelu [mm] | 1700 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| specifikace | Isolated Ground |
| specifikace | Planar Type |
| specifikace | Zirconia Type |
| k dispozici také jako univerzální výrobek viz výrobek.č. | OS-15P |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15491 |
|---|---|
| Délka [mm] | 850 mm |
| Délka (v palcích) | 33,46 palec |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
|---|---|
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s kabel.spojkou |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9519 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro OE číslo | 03D 906 265 B |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9519 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| verze | EQUIVALENT |
Dostupnost