VW LUPO I (6X1, 6E1) 1.0 - Lambda regulace od 9/1998 do 7/2005, 999 ccm, 37 kW, 50 hp, AER, ALD, ALL, ANV, AUC, Šikmá zadní část
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 058 906 265 B |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90132A2 |
| Délka kabelu [mm] | 1050 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0 998 262 H |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90151A2 |
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| počet vodičů | 5 -žilový |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90170A2 |
| Délka kabelu [mm] | 630 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | nevyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1630 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1150 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 1510 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 600 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11468 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1998 |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 10609 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1998 |
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9519 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1998 |
| Konstrukční rok do | 05/2000 |
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Kód motoru | ALL |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Celková délka [mm] | 750 mm |
| Délka kabelu [mm] | 720 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kód motoru | AUC |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Celková délka [mm] | 779 mm |
| Délka kabelu [mm] | 750 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kód motoru | ALD |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Celková délka [mm] | 609 mm |
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| montovaná strana | po katalyzátor |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 617 mm |
| Lamdasonda | široké pásmo-lambda-sonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 15491 |
| Rok výroby od | 09/2004 |
| Konstrukční rok do | 05/2004 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 6X 5 000001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 4 060000 |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Celková délka [mm] | 1760 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Celková délka [mm] | 750 mm |
|---|---|
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Počet vedení | 4 |
Dostupnost