FORD PUMA (EC_) 1.4 16V - Lambda regulace od 11/1997 do 10/2000, 1388 ccm, 66 kW, 90 hp, FHD, FHF, kupé
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
|---|---|
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1998 |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Napětí [V] | 12 V |
| Délka [mm] | 375 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost