MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V 4WD (CD4A) - Lambda regulace od 6/1992 do 12/1996, 1597 ccm, 83 kW, 113 hp, 4G92 (SOHC 16V), limuzína
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| pro číslo výrobku | 290970019 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| verze | High R Denso type Zr |
| verze | Universal |
Dostupnost
| montovaná strana | Sběrač výfukových plynů |
|---|---|
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Kvalita, jakost | EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 290970036 |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| verze | High R Denso type Zr |
| verze | Universal |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 09/1995 |
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 290 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo technické informace | Sensor Type:Planar |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1995 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Délka kabelu [mm] | 300 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 360 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 210 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Planarsonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | MD 192071 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Délka kabelu [mm] | 330 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Lamdasonda | regulační sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost