FIAT 500 (312_) 1.2 LPG (312AXA1A) - Lambda regulace od 12/2010, 1242 ccm, 51 kW, 69 hp, 169 A4.000, Šikmá zadní část
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90233 |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55218148 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90399A2 |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
| Lamdasonda | Fingersonda |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55249875 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 90883A2 |
| Délka kabelu [mm] | 580 mm |
| počet vodičů | 4 -žilový |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Rozměr vnějšího závitu | M18 x 1,5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Spojka/svorka | popř přizpůsobit zástrčku |
| Počet vedení | 4 |
| Doporučený interval výměny [km] | 160000 km |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Lamdasonda | Planarsonda |
| Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Závit, předběžně namazaný |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 6 |
|---|---|
| montovaná strana | před katalyzátor |
| Celková délka [mm] | 750 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | regulační sonda |
Dostupnost
| Emisní norma | Euro 6 |
|---|---|
| montovaná strana | po katalyzátor |
| Celková délka [mm] | 680 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Lamdasonda | diagnostická sonda |
Dostupnost